Zapytania ofertowe

Podaj swój adres e-mail, jeśli jesteś pracownikiem laboratorium i chcesz nieodpłatnie otrzymywać od Użytkowników naszego portalu zapytania ofertowe dotyczące poszukiwanych przez nich badań:

Polityka prywatności

Polityka prywatności


Użytkownikom oraz Klientom naszego portalu zapewniamy pełne poszanowanie ich prywatności oraz ochronę ich danych osobowych.

 

Dane osobowe przekazywane nam przez Użytkowników i Klientów przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez Użytkowników i Klientów zezwolenia oraz wymogami prawa, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Dane osobowe Użytkowników i Klientów przechowujemy na serwerach zapewniających ich pełne bezpieczeństwo. Dostęp do bazy danych posiadają jedynie uprawnieni pracownicy Portalu.

Każdy Użytkownik i Klient, który przekazał nam swoje dane osobowe ma pełną możliwość dostępu do swoich danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też żądania usunięcia.

Portal nie przekazuje, nie sprzedaje ani nie użycza zgromadzonych danych osobowych Użytkowników i Klientów osobom trzecim, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie Użytkownika lub Klienta albo na żądanie uprawnionych na podstawie prawa organów państwa w związku z toczącymi się postępowaniami.

Materiały reklamowo - promocyjne oraz wszelkie inne wiadomości o charakterze informacyjnym, wysyłamy Użytkownikom i Klientom jedynie wówczas, gdy wyrazili na to zgodę. Dotyczy to w szczególności: a) newslettera wysyłanego Klientom zawierającego informacje o badaniach poszukiwanych przez Użytkowników portali GdzieBadanie.pl oraz WhereToTest.eu b) newslettera wysyłanego Użytkownikom portalu GdzieBadanie.pl zawierającego informacje o rabatach przygotowanych przez współpracujące z nami laboratoria oraz Zarządzającego portalem GdzieBadanie.pl.

Wszelkie pytania, wnioski i sugestie odnoszące się do ochrony Państwa prywatności, w szczególności danych osobowych prosimy zgłaszać na adres info(at)gdziebadanie.pl

Wersje językowe

Oferty specjalne

Zarejestruj się, jeśli poszukujesz badań laboratoryjnych i chcesz nieodpłatnie, raz na kwartał, otrzymywać od nas informacje o rabatach przygotowanych przez współpracujące z nami laboratoria:
Nie pamiętasz hasła?

Sonda

Gdy prawo nie wymaga aby było to badanie akredytowane, jakiego badania będziesz szukał najpierw?
 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu © 2014 GdzieBadanie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

I accept regulations of this site and agree to be bound by its terms. © 2014 WhereToTest.ue. All rights reserverd.

Click Shop | Hosting home.pl