Zapytania ofertowe

Podaj swój adres e-mail, jeśli jesteś pracownikiem laboratorium i chcesz nieodpłatnie otrzymywać od Użytkowników naszego portalu zapytania ofertowe dotyczące poszukiwanych przez nich badań:

Oferta dla laboratoriów

     

Zwiększ sprzedaż swoich badań

 • Aktywnie promujemy nasz portal wśród pracowników
  firm i zakładów produkcyjnych różnych branż
 • Umieszczamy szczegółowe informacje o badaniu,
  a nie wyłącznie dane kontaktowe laboratorium
 • W każdym z wpisów umieścimy linki do strony www
  Twojego laboratorium i pomożemy w lepszym
  jej pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google
 • Pomożemy w zdobyciu zleceń od klientów z zagranicy

Dowiedz się jakie badania są poszukiwane na rynku 
i odpowiednio dostosuj ofertę swojego laboratorium

 • Dowiedz się jakie frazy są wpisywane do naszej wyszukiwarki
 • Otrzymuj zestawienia z zapytaniami ofertowymi przesyłanymi do naszego portalu

Monitoruj naszą skuteczność

 • Co miesiąc otrzymasz szczegółowe dane dotyczące
  ilości odwiedzin naszego portalu
 • Dzięki ofertom generowanym przez Użytkowników portalu, dowiesz się ilu Klientów dowiedziało się o Twojej ofercie właśnie dzięki naszemu portalowi (funkcjonalność dostępna dla laboratoriów, które podają ceny badań)

 

POZNAJ ZAWARTOŚĆ ORAZ CENY NASZYCH
PAKIETÓW OGŁOSZENIOWYCH

ZAMAWIANIE USŁUGI "KROK PO KROKU"

 

 

Pokaż potencjalnym klientom jakie badania jesteś w stanie wykonać, a nie inwestuj w reklamę adresu i numeru telefonu swojego laboratorium.

Portal gdziebadanie.pl nie jest kolejnym wykazem zawierającym dane teleadresowe laboratoriów działających w Polsce. W naszym portalu zamieszczamy konkretne oferty badań danego laboratorium, przez co osoby poszukujące badań (wpisując do wyszukiwarki rodzaj analizy jaką chcą zlecić do wykonania), otrzymują listę ofert oznaczeń danego parametru z laboratoriów, które są w stanie wykonać taką analizę. Oferty te można łatwo porównać miedzy sobą, sortować, filtrować… Dla każdej oferty badania zamieszczamy szczegółowy jej opis – podany jest m.in. badany parametr, matryca, technika analityczna, zakres metody (wyszukiwarkę znajdziesz tutaj). Możemy również zamieścić informację o standardowej cenie danego oznaczenia w Państwa laboratorium – podanie ceny zwiększy zainteresowanie przeglądających Państwa ofertą.

Kto odwiedza stronę gdziebadanie.pl i w jaki sposób się przekonam czy skuteczna jest reklama na tym portalu?

Zalety korzystania z naszego portalu staramy się przedstawić przede wszystkim pracownikom inżynieryjnym, technologom, pracownikom laboratoriów oraz pracownikom działów zapewnienia jakości zakładów produkcyjnych różnych branż. To te osoby najczęściej zlecają wykonywanie badań w laboratoriach zewnętrznych. Docieramy do tych osób najróżniejszymi kanałami. Dbamy
o bardzo dobre pozycjonowanie naszej strony w wyszukiwarce Google. Dzięki temu Państwa oferta dotrze do dużej liczby osób poszukujących laboratoriów właśnie poprzez Internet. Jest to dla Państwa prostsze i pewniejsze rozwiązanie, niż próba pozycjonowania strony internetowej Państwa laboratorium na własną rękę.
Czy jesteśmy skuteczni? Co miesiąc poinformujemy Państwa o liczbie osób odwiedzających nasz portal (dane z Raportu Google Analytics). Jeśli zamieścicie Państwo na naszym portalu ceny badań Waszego laboratorium, zyskacie możliwość bardzo dokładnego monitorowania ilości Klientów jaka zdecydowała się na zakup dzięki ofercie zamieszczonej na naszym portalu (funkcja "Generuj ofertę") - wygenerowane oferty trafią do Państwa laboratorium wraz z zamówieniem, co da Państwu możliwość zliczenia Klientów pozyskanych dzięki reklamie na naszym portalu.

Pomożemy w pozycjonowaniu strony internetowej Państwa laboratorium w wyszukiwarce Google

Przy każdej ofercie badania, zamieścimy link do strony www Państwa laboratorium. Duża ilość linków do strony www Państwa laboratorium na innych, często odwiedzanych stronach www, jest kluczem do dobrego pozycjonowania Państwa strony w wyszukiwarce Google. Tak to działa i my w tym Państwu pomożemy.

A co jeśli moje laboratorium myśli o ekspansji i chcielibyśmy pozyskiwać zlecenia również z zagranicy?

Nie mogli Państwo lepiej trafić. Jeżeli w formularzu zamówienia zaznaczycie odpowiednie pole – umieścimy Państwa ofertę na anglojęzycznej stronie wheretotest.eu (oczywiście przetłumaczoną przez nas na język angielski). Stronę wheretotest.eu adresujemy do odbiorców w pozostałych krajach Unii Europejskiej.

Dowiedz się jakie badania są poszukiwane na rynku; odpowiadaj na zapytania składane przez osoby poszukujące wykonawcy nietypowych badań.

Osoby, które nie znalazły na naszym portalu ofert interesujących ich ofert badań, mają możliwość przesłania do nas przygotowanego przez siebie zapytania ofertowego. Wszystkie przesłane zapytania umieszczamy w Newsletter i wysyłamy raz w tygodniu w postaci wiadomości e-mail do wszystkich, którzy zapisali się do listy mailingowej. Usługę tą świadczymy nieodpłatnie. W celu zapisania się na listę mailingową - skorzystaj z formularza "ZAPYTANIA OFERTOWE" w dolnej, lewej części naszego portalu.
Dla podmiotów, które zdecydowały się wykupienie jednego z płatanych pakietów, oferujemy wyjątkową na rynku usługę - co trzy miesiące prześlemy zestawienie fraz wpisywanych do naszej wyszukiwarki. W ten sposób lepiej dowiecie się Państwo jakie badania są poszukiwane na rynku i jakie nowe badania potencjalnie warto wdrożyć w laboratorium.

Jak umieścić swoją ofertę w portalu gdziebadanie.pl?

To proste – wystarczy wybrać odpowiedni dla Państwa pakiet ogłoszeniowy, wypełnić formularz zamówienia i przesłać go na nasz adres e-mail info [at] gdziebadanie.pl. Po uiszczeniu opłaty za wybrany pakiet ogłoszeniowy, my zmieścimy wszystkie informacje o Państwa badaniach na naszym portalu. Jeśli nie są Państwo pewni czy chcecie od razy wykupić płatny pakiet, zachęcamy do zamieszczenia jednego badania Państwa laboratorium w ramach nieodpłatnego pakietu START – wypróbowanie w ten sposób naszej usługi nic Państwa nie będzie kosztowało.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wersje językowe

Oferty specjalne

Zarejestruj się, jeśli poszukujesz badań laboratoryjnych i chcesz nieodpłatnie, raz na kwartał, otrzymywać od nas informacje o rabatach przygotowanych przez współpracujące z nami laboratoria:
Nie pamiętasz hasła?

Sonda

Gdy prawo nie wymaga aby było to badanie akredytowane, jakiego badania będziesz szukał najpierw?
 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu © 2014 GdzieBadanie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

I accept regulations of this site and agree to be bound by its terms. © 2014 WhereToTest.ue. All rights reserverd.

Click Shop | Hosting home.pl