Zapytania ofertowe

Podaj swój adres e-mail, jeśli jesteś pracownikiem laboratorium i chcesz nieodpłatnie otrzymywać od Użytkowników naszego portalu zapytania ofertowe dotyczące poszukiwanych przez nich badań:

Dla poszukujących badania

Poszukujesz laboratorium, które wykona dla Ciebie określony rodzaj badania lub test?
Skorzystaj z funkcjonalności portalu GdzieBadanie.pl !

Znajdź łatwo laboratoria wykonujące dany rodzaj badania

Po wpisaniu do naszej wyszukiwarki parametru, który chcą Państwo zbadać (np. azotany), otrzymacie Państwo listę laboratoriów wykonujących dany typ badania. 

Sortuj, filtruj, porównuj poszczególne oferty

Dla każdej oferty badania podajemy m.in. rodzaj matrycy, w której może być badany dany parametr, zakres metody badawczej, rodzaj techniki badawczej. Niektóre laboratoria podają cenę oferowanej przez siebie usługi. Oczywiście znajdziecie u nas również Państwo dane teleadresowe laboratoriów. Wszystko to w jednym miejscu.

Zw

Wysyłaj łatwo zapytania ofertowe do laboratoriów

Jeżeli nie znajdziecie Państwo interesującego Was badania, możecie wysłać zapytanie ofertowe na adres szukaj@gdziebadanie.pl. Prześlemy je dalej, do laboratoriów, które z nami współpracują. Oferta zainteresowanego współpracą laboratorium przyjdzie bezpośrednio na Wasz adres e-mail.

 w

Zarejestrowani Użytkownicy portalu otrzymują więcej

Zarejestrowani użytkownicy co trzy miesiące otrzymają od nas specjalną ofertę rabatową na usługi wykonywane przez współpracujące z nami podmioty. Aby się zarejestrować, proszę skorzystać z okna „Oferty specjalne” po prawej stronie naszego serwisu.

 

w

Wersje językowe

Oferty specjalne

Zarejestruj się, jeśli poszukujesz badań laboratoryjnych i chcesz nieodpłatnie, raz na kwartał, otrzymywać od nas informacje o rabatach przygotowanych przez współpracujące z nami laboratoria:
Nie pamiętasz hasła?

Sonda

Gdy prawo nie wymaga aby było to badanie akredytowane, jakiego badania będziesz szukał najpierw?
 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu © 2014 GdzieBadanie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

I accept regulations of this site and agree to be bound by its terms. © 2014 WhereToTest.ue. All rights reserverd.

Click Shop | Hosting home.pl